(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
ndjenia. Pjesa 68
\"Nuk mund ta besoj se si e mbajta ate te qeshur per kaq shume

Pjesa 68 "Nuk mund ta besoj se si e mbajta ate te qeshur per kaq shume kohe. Vec ta shikoje fytyren e tij." Tha Xhonatani dhe filloi te qeshte me shume. "E di dhe vete po mendoja te njejten gje. Tani mos qesh sepse je ne timon. " i thashe dhe nuk po qeshja. Xhonatani e pa se une nuk po qeshja dhe nuk foli. Me pa disa here por duke pare se sa e merzitur pse e nxehur mund te dukesha nuk foli. Arritem tek palestra dhe nuk po dilja nga makina. Jo se nuk mundesha por sepse mendja ime kishte fluturuar pas ne kohe. Po me kujtoheshin te gjitha kujtimet qe kam pasur me Diegon. Cdo loje qe benim kur ishim te vegjel. Cdo darke kur talleshim dhe pergjonim prinderit tane kur debatonin. Cdo te shtune ku kemi pas shikuar kuklla dhe filma. Me se shumti te frikshem dhe ai gjithmone me perqafonte qe te mos trembesha. Cdo zenke te vogel qe kishim por gjithmone pajtoheshim duke i blere njeri tjetrit bonbonet e preferuara. Jane kaq kujtime te lumtura qe u shkatrruan me vone. Nuk e dija se po qaja derisa ndjeva lotet te me bienin ne faqe. Xhonatani po me shikonte me nje fytyre te cuditur dhe te shqetesuar. Dola nga makina dhe eca per tek palestra por me veshtiresi. Sapo hapa deren pashe se i vetmi person ne palester ishte Roni. Doja te vrapoja dhe ta perqafoja sepse me dukej sikur kisha vite pa e pare jo ore apo dite por nuk mundesha. Sapo pa gjendjen time u shqetesua. Erdhi drejt meje dhe me dha nje perqafim. "Deni cfare te ka ndodhur." Me pyeti i shqetesuar. "Djali yt i dashur eshte nje hilacak." I thashe duke qeshur por ai nuk qeshi. "Cfare beri?" Tha ai duke mbajtur nje seriozitet qe tani e di se ku e ka marre Tajleri. "Po vraponim ne oren e fiskeltures por ai padashje me nxorri kemben dhe une rashe. Por nuk eshte se ishte faji i tij. Por nje gur qe ishte para me beri qe kemba ta ndrydhej paksa." Genjeva paska sepse Roni sinqerisht po me friksonte me kete pamje qe kishte marre. "Eja. Ulu ketu dhe po mor dicka per ta mjekuar." Tha Roni dhe iku. Xhonatani kishte qendruar gjithe kohen i qete dhe me dukej sikur po mendonte dicka.. #vazhdon 😍🌷

Share 488 6
moviieslove. Ep.4 
#Loveinschool🥀 
Hope you like it ❣️ 30like  for next 
Kryp+Kafe

Ep.4 #Loveinschool🥀 Hope you like it ❣️ 30like for next Kryp+Kafe=shit 🤫😂 #enca #kida #dafina #rina #dhurata

Share 23 15
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Enca on stage and shoooting the music video of Ciao 🔥🤩😍 Sa po du me pi 🍸 Dridhe njo e po pim bari 🍀 FOLLOW ME FOR MORE @influ_enca 🙏❤ #enca #influenca #iraq #erbil #kurdish #love #swag #instagood #balad #dualipa #dua #shazam #deezer #spotify #youtube #latina #irbil #kink #selfie #versace #encatics @enca @enca @enca #lalaland #dubsmash #sky #istanbul #is #blue #newzeland #newyork @enca @enca @enca @enca ❤❤❤❤❤

Share 25 0
dashuriii_official. Pjesa 32 🌹 -Alo? -Alo, Krista? -Po Oliver unë jam. A mund ta di pse p

Pjesa 32 🌹 -Alo? -Alo, Krista? -Po Oliver unë jam. A mund ta di pse po më merr për të I00 here brenda orës? - Si po ja kaloni në festë me Suenën. - Shumë mirë. Paçim. - ja preu Krista shkurt, por e lintenai? Jo. -Prit mos e mbyll!!! A keni pirë gjë? - vazhdonte të pyeste ai. Ishte hera e 10 që e merrte në telefon. Ato kishin shkuar në një festë të organizuar nga shkolla, dhe Oliveri si merakli që ishte s'po i linte rehat. - Jo Oli s'kemi pirë gjë. Pastaj, pse smerr motrën tënde në telefon ti? -Oh, do e bëja nëse ajo do përgiigjej. - Nejse unë... po fliste Krista kur Suena ju afrua dhe filloi ti bërtiste nëvesh: -Uhuuuuuuuuuu. Hajde të kërcesh se ke ca super pjeshka atje. Uhuuuuuu. - bërtiste ajo ndërkohë që Krista e gjorë po ja bënte me shenjë të ndalonte. - Oliver? - vendosi telefonin sërish në vesh ajo për të parë nëse ai ishte ende atje. - Po vij tju marr. Edhe atyre pjeshkave mos ju afroni as edhe një metër se do ju këpus bishtat atyre edhe juve bashk, po sidomos atyre. Dhe mundohu që ta mbash Suenën aty. - tha ai dhe ja mbylli telefonin. #vazhdon • • •Follow @dashuriii_official ja vlen kjo faqe ☝️☝️ • • #albania #albanian #shqiperia #shqiperi #kosova #tayna #shqip #butrintimeri #shkupi #butriors #sarpmelek #tirana #prishtina #durres #prizreni #korça #dorators #dafinator #luanator #kidator #xhensilator #noizy #enca #eraistrefi #ledrivula #dualipa

Share 145 0
works__purple. .
ئه لي هاوارم كرد ..
ئاگات له حاجي خانم بئ
ئاوري دا يه وه و  وتي .،
ئ

. ئه لي هاوارم كرد .. ئاگات له حاجي خانم بئ ئاوري دا يه وه و وتي .، ئه م ژنه :.. گياني منه ژياني منه دنيا ي منه ..💜 . . . @works__purple @works__purple @works__purple شازی بوست لیره ببینه😀😍 ga3da_officall #زانکۆی_حاجی🦅 . _ #kasakam #kurd #slemani #karkuk #hawler #awat #bokani #awatbokani #ozhinnawzad #karwanxabaty #barhamshamami #diwan #hamarang #zanyary #enca #instagram #barzanja3far #kurdi #zaxo_ #nihad #kurdistana_min

Share 12 2
quenn_tayna. Kuku non sa keq u rrezove 😂😜🤤
@tayna
#tayna_queen#taynator4ever#tay

Kuku non sa keq u rrezove 😂😜🤤 @tayna #dualipa

Share 18 0
ndjenia. Pjesa 67
\"Pse nuk mund te jemi si me perpara Den. Kemi qene nje familj

Pjesa 67 "Pse nuk mund te jemi si me perpara Den. Kemi qene nje familje e lumtur. Mund te perpiqemi te jemi serish." Tha ai i lenduar. Huh...per te ardhur keq. "Ke te drejte. Kemi qene. Derisa ti ktheve cdo gje permbys." I thashe me nje ton te ftohte. Thelle ne zemer e di se dua qe te jemi serish bashke si familja qe kemi qene me perpara. Por me gjerat qe ky person ka bere nuk mund ti harroj. Arsyeja pse jeta jone eshte me e shkatrruar eshte vetem ai. Smund ta fal per te gjitha gjerat dhe nuk kam me deshire as ta shoh. Sa here me shfaqet ose me del perballe te gjithe ato ndjenja te keqija dhe te urryeshme me kthehen serish. "E di qe te kam lenduar shume por beso se me vjen shume keq. Nuk kam dashur te bej asgje te keqe. Babi ate dite me tha se me ka falur. Dua te pakten qe te me falesh ti dhe mami. Ju jeni te vetmet shpresa qe me keni mbetur ne jete. Te lutem Deni." Tha ai dhe u afrua me afer meje. U ngrita ne kembe por per dreq me dhimbti aq shume saqe u ula serish ne vend. Diego me pa me sy te shqetesuar dhe erdhi drejt meje por i vendosa doren perpara qe te ndalonte. Sapo ngrita koken qe ti thoja dicka perpara meje kishte ndaluat makina e Xhonatanit. Ai erdhi drejt meje pasi perplasi deren e makines fort. Kur pa Diegon i hodhi nje shikim te cuditshem. "Me ne fund. Ku dreqin ishe?" I thashe Xhos. "Me fal ndalova diku prandaj. Eja te te ndihmoj perderisa nuk po ngrihesh dot vete." Me tha dhe me ndihmoi te ngrihesha. Pasi hyra brenda ne makine Diego foli. "Nuk mendoja se kishe perfunduar deri ketu." Tha ai duke iu dridhur zeri. "Per cdreqin e ke fjalen." Ne fakt nuk e kuptova se per cfare dreqin po fliste. "Qe tani ke nje te dashur dy here me te madh se vetja." Te them te drejten me vinte te qeshja me te madhe. Xhonatani kafshoi buzen qe te mos te qeshte dhe une thjesht i thash.. "Ti nuk din asgje per mua. Kam ndryshuar qe nga vdekja e babait to ...tim. Me vjen keq por duhet te iki. Xho ikim tani." Dhe Xhonatani beri sic i thashe. Pasi u larguam nga Diego, Xhonatani ia plasi te qeshures. #vazhdon 😍🌷

Share 558 1
moviieslove. Ep.3
#Loveinschool🥀 
Hope you like it ❣️ 50 cm for next 
Hyhyy 😂😂 #

Ep.3 #Loveinschool🥀 Hope you like it ❣️ 50 cm for next Hyhyy 😂😂 #enca #kida #rina #dhurata #dafina

Share 43 50
ndjenia. Pjesa 66
Duhet te lajmeroj Xhonatanin. \"Deni duhet te ikim kemi dhe nj

Pjesa 66 Duhet te lajmeroj Xhonatanin. "Deni duhet te ikim kemi dhe nje ore dhe mund te ikim me pas ne shtepi." "Ne fakt do e le kete ore sepse me dhemb kemba dhe duhet qe te iki ne shtepi qe ta mjekoj qe te mos me perhapet dhimbja. Mund te ikesh ti ne qofte se do." "Jo do te vij me ty." Tha Rajli. "Raj te lutem. Vazhdo ti. Une do te njeftoj." I thashe dhe ajo me ne fund pranoi. Ne ate sekond me dergoi mesazh Roni se perse nuk erdha dje. Dreq dje me zuri gjumi dhe nuk munda te ikja tek ai. I dergova mesazh se me zuri gjumi dhe harrova. Ne fakt seshte e gjithe e verteta por as genjeshter nuk eshte. Me pas mora Xhonatanin ne telefon. Pas disa sekondash ai me ne fund e kapi. "Alo Deni. Cfare ka." Tha ai . "Xho ka nje problem." Thashe une. "Cfare?" "Me duket se kam ndrydhur kemben. Mendon se mund te jem e afte qe te jete me mire deri te merkuren." "Dreq Deni. Cdreqin qe duke bere. Epo do bejme te pamunduren. Me duket se kam disa gjera kremera qe mund ta rregullojne kete pune. Ku je qe te vij te marr." "Ne shkolle. Po dal nga ana e parkingut dhe eja atje ne rregull." "Ne rregull. Per 15 minuta jam aty." Dhe e mbylli. U ngrita por kemba me dha nje dhimbje te forte. Qofsh i mallkuar Tajler. Fillova te ecja dhe pse e kisha te veshtire. Pasi arrita tek parkingu u ula tek nje gur i madh. Po prisja Xhon qe te shfaqej por ai akoma nuk kishte mberritur. Shishja qe kisha ne dore me ra dhe u rrotullis duke shkuar me tutje. Dreq. U bera gati qe ta merrja por dikush tjeter e beri kete per mua. "Faleminderit." Thashe pa e pare ate person. "Seshte nevoja." Ngrita koken dhe ishte Diego. Fundi i bashkëbisedimit Shkruani një mesazh.Diego po qendronte vetem dy hapa larg meje dhe thjesht kishte rene nje qetesi e parehateshme.. "Cfare dreqin ben ketu ti?" I thashe paksa e acaruar nga prezenca e tij. "Um..ne fakt po kaloja ketej dhe pashe se ti ishe vetem." Tha ai. "Kjo sdo te thote te vish e te me takosh. Nuk e mban mend se te thash lamtumire heren e fundit qe te pash." I thashe paska ashper. #vazhdon 😍🌷

Share 674 4
Advertisement
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
lojra_shperblyesee. FITO IPHONE 6 
PER TE FITUAR IPHONE 6 NDIQNI RREGULLAT 
1:TAG 5 SHOK/S

FITO IPHONE 6 PER TE FITUAR IPHONE 6 NDIQNI RREGULLAT 1:TAG 5 SHOK/SHOQE 2:FOLLOW FAQEN EDHE SHARE NE INSTA STORY FITUESI ZGJEDHET NE ORA 22:00 SUKSESE #fero #ferotors #tayna #taynator #rina #rinator #loredana #getinjo #s4mm #enca #luanavjollca #prishtina #prizeren #gilan #ferizaj

Share 4 7